ترمز اداره مالیات اعتراض استقلال اسماعیلی

ترمز: اداره مالیات اعتراض استقلال اسماعیلی بازیکنان هافبک استقلال اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

گت بلاگز اخبار کنکور و دانشگاه آغاز عضویت دوره‌های کاردانی علمی کاربردی از فردا

مشاور عالی شرکت سنجش آموزش کشور از شروع ثبت‌نام دوره‌های کاردانی علمی- کاربردی از فردا خبر داد.

آغاز عضویت دوره‌های کاردانی علمی کاربردی از فردا

آغاز عضویت دوره های کاردانی علمی کاربردی از فردا

عبارات مهم : آموزش

مشاور عالی شرکت سنجش آموزش کشور از شروع عضویت دوره های کاردانی علمی- کاربردی از فردا خبر داد.

دکتر حسین توکلی در گفتگو با ایسنا، با بیان این مطلب گفت: بر اساس برنامه زمانی اعلام شده است عضویت متقاضیان جهت پذیرش در دوره کاردانی فنی و دوره کاردانی حرفه ای نظام آموزش مهارتی دانشگاه جامع علمی -کاربردی مهر ماه سال ۹۷ از فردا (دوشنبه ۲۲ مرداد) شروع می شود و وقت عضویت اینترنتی در این پذیرش تا روز یکشنبه ۲۸ مرداد ۹۷ ادامه دارد. کلیه داوطلبان متقاضی عضویت که دارای شرایط عمومی و اختصاصی باشند، می توانند در پذیرش این دوره ها عضویت و شرکت کنند.

آغاز عضویت دوره‌های کاردانی علمی کاربردی از فردا

مشاور عالی شرکت سنجش آموزش کشور گفت: گزینش دانشجو در هر یک از کدرشته محل های تحصیلی براساس معدل کل مندرج در گواهینامه معتبر دیپلم، نوع دیپلم و سهمیه های آزاد، شاغل، رزمندگان، بومی بودن و با توجه به صلاحیت های عمومی داوطلبان براساس ضوابط دانشگاه جامع علمی – کاربردی و مصوبات مربوط صورت می گیرد.

توکلی خاطر نشان کرد: با توجه به اینکه پرداخت هزینه عضویت به صورت اینترنتی انجام می شود، داوطلبان مورد نیاز است به وسیله کارت های عضو شبکه بانکی شتاب که پرداخت الکترونیکی آنها فعال هست، با مراجعه به پایگاه اطلاع رسانی شرکت سنجش و پرداخت مبلغ ۲۲۰ هزار ریال (۲۲ هزار تومان) به عنوان وجه ثبت نام، کارت اعتباری (شماره سریال ۱۲ رقمی) دریافت کنند.

مشاور عالی شرکت سنجش آموزش کشور از شروع ثبت‌نام دوره‌های کاردانی علمی- کاربردی از فردا خبر داد.

وی افزود: دفترچه راهنمای پذیرش دوره کاردانی فنی و دوره کاردانی حرفه ای نظام آموزش مهارتی دانشگاه جامع علمی ـ کاربردی سال ۹۷ همزمان با شروع عضویت از طریق پایگاه اطلاع رسانی شرکت سنجش منتشر می شود.

واژه های کلیدی: آموزش | کاربردی | دانشگاه | داوطلبان | اخبار کنکور و دانشگاه

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs