ترمز اداره مالیات اعتراض استقلال اسماعیلی

ترمز: اداره مالیات اعتراض استقلال اسماعیلی بازیکنان هافبک استقلال اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات الان نوبت رسیدن به اهداف بعدی ما است / فغانی

داور بین المللی فوتبال کشور عزیزمان ایران می‌گوید که او کمک‌هایش می‌خواهند در جام جهانی فوتبال کارنامه خوبی را از خودشان به جای بگذارند.

الان نوبت رسیدن به اهداف بعدی ما است / فغانی

فغانی: الان نوبت رسیدن به اهداف بعدی ما است

عبارات مهم : ایران

داور بین المللی فوتبال کشور عزیزمان ایران می گوید که او کمک هایش می خواهند در جام جهانی فوتبال کارنامه خوبی را از خودشان به جای بگذارند.

به گزارش ایسنا، علیرضا فغانی، رضا سخنران و محمدرضا منصوری امروز به طور رسمی از سوی فیفا به عنوان سه داور ایرانی حاضر در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه گزینش شدند.

الان نوبت رسیدن به اهداف بعدی ما است / فغانی

علیرضا فغانی در گفت وگو با ایسنا راجع به انتخابش به عنوان یکی از داوران مهم مسابقه های جام جهانی و برنامه هایی که از این بعد فیفا جهت آنها در نظر دارد اظهار کرد: خدا را شکر زحماتی که تاکنون کشیدیم ثمربخش بود. برنامه های فیفا طبق روال گذشته ادامه دارد. ما در تاریخ ۲ اردیبهشت یک کلاس در ایتالیا، به مدت ۵ روز تا یک هفته داریم که این آخرین کلاس هماهنگی است و بعد از آن هم تمریناتمان به صورت آنلاین تا جام جهانی چک می شود. خیلی خوشحالم که تیم کاملمان جهت جام جهانی گزینش شد و امیدوارم به اهداف دیگرمان برسیم.

او راجع به نشانه گذاری ارزش جهت جام جهانی فوتبال گفت: این تورنمنت شرایط خاص خودش را دارد ما باید از بازی اول تمرکز داشته باشیم و تمریناتمان را به خوبی پیگیری کنیم. ان شاءالله بتوانیم قدم به قدم جلو برویم و کارنامه خوبی از خودمان به جای بگذاریم. این که جهت چه تعداد بازی و در چه مرحله ای گزینش می شویم مهم نیست و باید کیفیت خوب خودمان را نشان دهیم.

داور بین المللی فوتبال کشور عزیزمان ایران می‌گوید که او کمک‌هایش می‌خواهند در جام جهانی فوتبال کارنامه خوبی را از خودشان به جای بگذارند.

داور بین المللی فوتبال کشور عزیزمان ایران در آخر تصریح کرد: امیدوارم شرایط در فوتبال کشور عزیزمان ایران به شکلی پیش برود که داوران جوان بتوانند توانایی های خودشان را نشان دهند. شرایط باید جهت آنها فراهم شود تا دیده شوند و ما باید جهت جام جهانی های بعدی نماینده داشته باشیم.

واژه های کلیدی: ایران | ایرانی | برنامه | فوتبال | جام جهانی | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs