ترمز اداره مالیات اعتراض استقلال اسماعیلی

ترمز: اداره مالیات اعتراض استقلال اسماعیلی بازیکنان هافبک استقلال اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

گت بلاگز اخبار اجتماعی پیامک‌های مزاحم جهت من آزاردهنده است / وزیر ارتباطات

آذری جهرمی امروز (چهارشنبه) در حاشیه جلسه هیئت دولت در جمع خبرنگاران راجع به اقدام وزارت ارتباطات جهت مقابله با پیامک‌های تبلیغاتی با اشاره به اینکه این پیامک‌ه

پیامک‌های مزاحم جهت من آزاردهنده است / وزیر ارتباطات

وزیر ارتباطات: پیامک های مزاحم جهت من آزاردهنده است

عبارات مهم : تبلیغ

آذری جهرمی امروز (چهارشنبه) در حاشیه جلسه هیئت دولت در جمع خبرنگاران راجع به اقدام وزارت ارتباطات جهت مقابله با پیامک های تبلیغاتی با اشاره به اینکه این پیامک ها جهت من آزاردهنده بوده و قطعا جهت مردم هم این تبلیغات آزاردهنده است

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با بیان اینکه پیامک های مزاحم جهت خود من هم آزاردهنده هست، گفت: اگر به این نتیجه برسیم که اپراتورها شماره افراد را در اختیار قرار می دهند، حتما با آنها برخورد می کنیم.

به گزارش ایسنا، آذری جهرمی امروز (چهارشنبه) در حاشیه جلسه هیئت دولت در جمع خبرنگاران راجع به اقدام وزارت ارتباطات جهت مقابله با پیامک های تبلیغاتی با اشاره به اینکه این پیامک ها جهت من آزاردهنده بوده و قطعا جهت مردم هم این تبلیغات آزاردهنده هست، اظهار کرد: یک سری از پیامک های مزاحم، پیامک هایی هستند که هدفشان تبلیغ کسب و کارهایی است که به صورت منطقه ای شکل می گیرد و به علت هزینه های بالای صداوسیما و هم اینکه صداوسیما هنگامی که جهت تبلیغ همه آنها ندارد، آنها نمی توانند از صداوسیما استفاده کنند.

پیامک‌های مزاحم جهت من آزاردهنده است / وزیر ارتباطات

وی در ادامه افزود: هزینه های بیلبوردهای شهری هم اوج بوده و تعداد آنها هم کم است بنابراین این تبلیغات در اینترنت انجام می شود. این کسب و کارها در اینترنت هزینه کرده و فالوور جذب می کنند و ممکن است در این راه از ابزارهای غیرشرعی و غیراخلاقی هم استفاده کنند. برآورد ما این است که سه هزار میلیارد تومان، هزینه تبلیغ در اینترنت صرف می شود که باید جهت آن کانال درست کنیم که این کار را هم انجام داده ایم.

آذری جهرمی با بیان اینکه طبق مصوبه اخیر کمیسیون تنظیم مقررات، شیوه قانونی تبلیغ کسب وکارها مشخص شده است هست، گفت: امروز این مصوبه ابلاغ می شود تا اپراتورها براساس آن کار خود را پیش ببرند و ما برخورد با کسانی که در خارج از این چارچوب تبلیغ می کنند، را شدت یافتن می کنیم.

آذری جهرمی امروز (چهارشنبه) در حاشیه جلسه هیئت دولت در جمع خبرنگاران راجع به اقدام وزارت ارتباطات جهت مقابله با پیامک‌های تبلیغاتی با اشاره به اینکه این پیامک‌ه

وی راجع به کارآمدی سامانه 195 تصریح کرد: با تبلیغاتی مزاحمی که مردم گزارش می دهند، برخورد شده است و آنها را مسدود کردیم ولی آنها دوباره مثل قارچ رشد کرده اند. زمانی ما این اخبار را داشتیم که اپراتورها شماره های مردم را در اختیار قرار می دهند بنابراین نظارت ها را اوج بردیم اگر هم اکنون به این نتیجه برسیم که اپراتورها شماره ها را در اختیار قرار می دهند، حتما با آنها برخورد می کنیم.

وزیر ارتباطات ادامه داد: البته هنگامی که افراد جهت دریافت خدمات مثل دریافت پروانه به مجموعه خدماتی در شهر مراجعه می کنند، این دفاتر شماره افراد را می گیرند و سپس بانک اطلاعاتی را رسما به مرکز تبلیغاتی می فروشند در این زمینه هم باید مقررات گذاری انجام شود. این سه هزار میلیارد تومان به هر عرصه ای برود اگر چارچوب نداشته باشد، ویرانگر هست. البته در مورد این پیامک ها باید کار ایجابی نیز انجام دهیم.

آذری جهرمی در ادامه در پاسخ به پرسشی در مورد زیاد کردن تعرفه های اینترنت خانگی و گوشی تلفن همراه بیان کرد: در این زمینه نه مصوبه و نه گزارشی مبنی بر گران شدن داشته ایم. مصوبه ای در خصوص اینترنت خانگی داشته ایم که مودم را عوض کرده است و طبیعتا با کم کردن درآمد شرکت های حوزه ارائه دهنده خدمات ثابت مواجهیم که معنای آن کم کردن تعرفه و پرداختی مصرف کننده ها هست. خبر گرانی تعرفه اینترنت و گوشی تلفن همراه صحت ندارد. اگر شما گزارشی در این زمینه دارید ارائه کنید تا بررسی کنیم. اینکه دو بار قبض گوشی تلفن همراه جهت افراد فرستاده می شود هم به معنای گران شدن تعرفه گوشی تلفن همراه نیست و اگر در این زمینه هم گزارشی دارید به ما بدهید تا آن را بررسی کنیم.

پیامک‌های مزاحم جهت من آزاردهنده است / وزیر ارتباطات

وی همچنین خبر داد: پیش نویس طرح اعتبار 500 میلیارد تومانی جهت حمایت از کسب و کارهای نوپا انجام شده است و ما در حال نهایی کردن لیست ها هستیم و تلاش می کنیم تا آخر هفته آینده اعلام کنیم که چگونه و با چه شیوه ای این کسب و کارها انجام شود.

وزیر ارتباطات راجع به کارها این وزارتخانه جهت حمایت از خبر رسان های داخلی گفت: در زمینه مسئولیت های خود مرتب جلسه داریم و بر اساس گزارش ها به نحو قابل قبولی کارها ما در حال انجام هست. مرکز ملی اینترنت نیز جلساتی را جداگانه برگزار کرده و به این عنوان پرداخته است و ما هم مکاتباتی با دستگاه های مسئول در این زمینه مثل وزارت ارشاد، آموزش و پرورش، صداوسیما و دادستانی کل کشور داشتیم. از بعد پرسشها فنی، سخت افزاری و نرم افزاری، این دستگاه های کارها خوبی انجام داده و ظرفیت های خود را زیاد کردن داده و به جد مشغول هستند.

آذری جهرمی امروز (چهارشنبه) در حاشیه جلسه هیئت دولت در جمع خبرنگاران راجع به اقدام وزارت ارتباطات جهت مقابله با پیامک‌های تبلیغاتی با اشاره به اینکه این پیامک‌ه

آذری جهرمی در آخر با بیان اینکه اوضاع این دستگاه ها نسبت به یکی دو ماه گذشته اصلاح یافته هست، ابراز امیدواری کرد که هرچه سریعتر زیرساخت های مورد نیاز در این زمینه فراهم شود.

واژه های کلیدی: تبلیغ | تبلیغات | اینترنت | تبلیغات | وزیر ارتباطات | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs